Hakkımızda

Hakkımızda

Hikayemiz tek bir kişiyle küçük bir işhanında başlayan, azim, gelişim, teknoloji ve üst düzey kalitenin hikayesidir.

51 yıl önceki aynı heyecanımız, teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek devam ediyor.

Daha Fazlası İçin

1972 yılında tek bir el presi ile başlayan üretim.


Harput Plastik, 1972 yılında Şişhane’de Kardeşler İş Hanı’ında tek göz bir odada fişli kablo imalatı yapmak amacıyla Kazım Güzel tarafından kuruldu.

Tek bir el presi ile üretime başlayan Harput Plastik, üstün ürün kalitesi anlayışı sayesinde kısa sürede beyaz eşya ve küçük ev aletleri üreticilerinin 1. tercih haline gelmiş, fişli kablo denince akla gelen ilk marka olmuştur.

Dünyayı ve teknolojiyi yakından takip eden Harput Plastik, kendi gelişim sürecinde de her zaman ilklerin markası olmuş ve olmaya devam etmektedir. Türkiye’de ilk VDE standart belgesi, ilk ISO 9001 standart belgesi, ilk Alman teknolojisi kullanımı gibi bir çok yeniliklere imza atarak, sektöre öncülük etmektedir.

Bugün aynı üstün kalite anlayışının mirası ile üretime devam eden Harput Plastik, fişli kablo sektöründe değişim ve gelişimin öncülüğünü yapmaya devam etmekte, yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet etmektedir.

 

Bizimle iletişime geçin.


Her türlü soru, öneri ve istekleriniz için buradayız.


Harput Plastik olarak sizlere daha detaylı bilgi vermek, sorularınızı cevaplamak ve ürettiğimiz kablolar ile ilgili etkin çözümler sunabilmek için iletişime geçmenizi bekliyoruz.